Neden YNKLabs?

Deniz Umut Dereli kurucu ve CEO.

YNKLabs olarak bizler, 20 kişilik ekibimizle, teknolojik arge çalışmalarımız kapsamında Türkçe lingüistik ürünler, sentimental analizler, semantik bariyer aşım çalışmaları, sosyal medya kullanıcılarının diğer sosyal marka yakınlıklarını analiz eden araçlar, TV yayınları üzerinde Speech2Text, VideoProccessing, OCR, Patern karşılaştırmalı ve sosyal ağ izdüşümlerini gerçek zamanlı bulan alternatif bir TV Rating sistemi geliştirdik. Son projemiz ise SecondScreen modülleri ve bu konuda Türkiye’nin en büyük TV platformları ile aktif projeler üzerinde görüşmelerimiz sürüyor.

YNKLabs bir yıl gibi kısa bir süre içerisinde; Gençlik ve Spor Bakanlığı ile, Aile ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile, Turizm Bakanlığı ile, Cumhurbaşkanlığı ile, Anadolu Ajansı ile, ulusal televizyon networkü TRT ile, en büyük GSM operatörü Turkcell ile, Avea ile, Türkiye’nin en büyük TV platformu Digitürk ile, İstanbul Ticaret Odası ile, Türk Hava Yolları ile, Pegasus, en büyük şirket gruplarından Koç grubu vb. 50’den fazla birçok önemli kurum ile projeler görüştü ve gerçekleştirdi ve gerçekleştirmeye devam etmektedir.

YNKLabs’ın Türkiye’de enson gerçekleştirdiği sosyal medya kampanya projesi İstanbul Shopping Fest’de 10milyondan fazla sosyal medya kullanıcısına ulaşıldı ve İstanbul’da 23 AVM’de toplamda 10Milyar TL ‘sından fazla ciro elde edildi. İstanbul Shopping Fest sosyal medya çalışmaları bugüne değin Türkiye’de gerçekleştirilmiş en büyük sosyal medya kampanya projesi oldu.


Saygılarımla,
Deniz Umut DERELİ
Chief Executive Officer
umut.dereli@ynklabs.com